Wiecie co wam powiem?

Dzieci wychowywane przez samotnych ojców są najskuteczniejsze w życiu. Ewentualnie wychowywane w mocno zmaskulinizowanym środowisku.

Samowystarczalne, niezależne, nie mające nic do stracenia – od zawsze liczące tylko na siebie. Gigaczady – zarówno w wersji męskiej jak i żeńskiej.

A dlaczego dotychczas promowany był zupełnie inny model tj. chłopak dziewczyna normalna dziewczyna?

Bo takie rozwiązanie ma największy sens i zapewnia największy balans z perspektywy społeczno ekonomicznej – zapewnia spokój i ogranicza konflikty pomiędzy supersamcami (płci obydwu) – z perspektywy jednostki takie rowiązanie jest niekorzystne ale zyskuje na tym szeroko rozumiane społeczeństwo – które pozbawione konfliktów może w spokoju skupić się na zrównoważonym ale powolnym rozwoju.

Co zrobiła nam rewolucja seksualna, szczególnie III fala, i dlaczego dążymy do społeczeństwa w którym będziemi mieli dużo męskich singli a kobiety będą same wychowywać dzieci?

Dzieci wychowywane przez kobiety są słabe. Tworzą się te całe beta cucki czy jak to tam nazywacie. W praktyce chodzi o to aby wychowywać niewolników którzy nie będą wprowadzać gwałtownych zmian w funkcjonującym systemie.

Zauważcie jak liczne ale zarazem zwarte są rodziny, rody które dzierżą realną władzę finansowa. I nie mówię tu o jakiś reptiliańskich bredniach o Royal Family, ale choćby o rodzinnych interesach, przekazywanych z ojca na syna albo lokalnych bonzach – to działa nawet w wersji mikro.

Jakże inna filozofia od promowanej filizofii singla histera bez zobowiązań,dynamicznego, z wielokulturowymi akcentami i brakiem jakikolwiek korzeni…Auto na minuty, płatność zbliżeniowa bez myślenia, przeprowadzka w tydzien.. Zero zobowiązań – doskonała mobilność w poziomie.

A w pionie? Sprzedaj wszystkie ziemie rodziców, zatrać jakiekolwiek korzenie po to aby kupić mieszkanie które będziesz spłacał do końca życia.

Następne pokoleni pozbawione jakiegokolwiek dziedzictwa i możliwości zmian ( morgów znienawidzonego i wyśmiewanego ojca już nie będzie).

Jedyne co nas w Polsce jeszcze opóźnia to bańka IT – a i tak staliśmy się tym co było w UK pod koniec 90′ i początkiem 00′

#przemyslenia #przegryw #teoriespiskowe #informatyka