Kiedyś na wykopie bylo sporo spoko ficzersów. Pamiętam jak każdy użytkownik miał na profilu wykresy aktywności w ostatnich godzinach. Każdy miał na profilu listę tagów na których najczęściej się udziela.
Ta lista rankingowa jeszcze w ogóle działa? Kiedyś to się odbywało dość dynamicznie i łatwo było w niej spaść/urosnąć. Obecnie to zapomniałem że w ogóle coś takiego istnieje, a bordo nie ma już żadnego znaczenia.
Konto moderacji było aktywne, as i mb częściej pisali.
Tagi niby zawsze nie działały ale obecnie to jest jakieś losowanie co się wyświetli a co nie. Zauważyłem kilka dziwnych bugów, np czadami post nie wyświetla się profilu ale wyświetla się podczas przeglądania tagów, a czasami na odwrót.
Takie mam wrażenie że teraz to jest opuszczony okręt.

Dlaczego w sumie administracja serwisu nie może np usunąć całkowicie wszystkich kont z permbanami/nieaktywnych od lat, przyjmując jakieś określone kryteria(np skasowanie kont z permbanem poniżej x akcji, skasowanie kont nieaktywnych od x lat poniżej x aktywności). Nie znam się na administracji serwerami ale czy taki zabieg nie odciążyłby tej strony?

#przegryw #wykop #informatyka #pytanie #wspomnienia #przemysleniazdupy #internet