Brytyjska firma szuka jeleni. Oto oferta:
Cześć,
rozpoczynamy innowacyjny projekt polegający na stworzeniu aplikacji, która przejdzie Test Turinga. Poszukujemy zdolnego developera z dobrą znajomością React Native a po Twoim profilu na Linkedin widzę, że masz doświadczenie w pracy z tym frameworkiem. Zostań członkiem całkiem nowego zespołu i zbuduj Chatbota, który będzie wspierał procesy decyzyjne!
Widełki: 10.000 – 12.000
Praca w jednym z biur w Polsce (nvmd gdzie) lub całkowicie zdalna. Zespół w ostatecznym kształcie będzie składał się z 2 – 3 developerów, Product Ownera oraz QA.
Jeśli zainteresował Cię ten temat, z przyjemnością skontaktuję się z Tobą i opowiem o szczegółach.
##########
Oto odpowiedź od jednej z osób do których poszła oferta:
Dzień dobry,
Dziękuję za ofertę. To prawda, mam dobrą znajomość RN i solidne akademickie zaplecze – wymagane do pracy nad takim projektem. Wymagacie Państwo dobrego zrozumienia kryterium „Turing completness”, wiedzy o chatbotach i umiejętności pisania apek mobilnych.
Zauważyłem, że firma jest brytyjska a produkt na rynek międzynarodowy. Obecnie stawka w UK w słynnej sieci MCD wynosi £8 na rękę za godzinę. Mnożąc to przez 168 godzin, wychodzi ok. 6327 zł. Z kolei, przyglądając się widełkom 10 000zł, na rękę wychodzi ok. 7461 zł. Czy poważnie uważają Państwo, że osoba z wykształceniem, sprofilowaną wiedzą, dobrą znajomością technologii zasługuje na pensję jak pracownicy fast-foodu bez kwalifikacji?
Co wy o tym sądzicie?
#programowanie #informatyka #praca #programista15k #zarobki #kiciochpyta #programista10k #czlowiekskurwiel #zaorane